Obchodní podmínky

Naše zboží také dodáváme po telefonickém objednání na telefonu +420 732 606 670 od pondělí do pátku v čase  08.00 - 18.00 hod.

ZÁVAZNOST OBJEDNÁVEK

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem tohoto e-shopu. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Zákazník může objednávku stornovat e-mailem nebo telefonicky.

DODACÍ LHŮTA A ZPŮSOB DODÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží expedujemeje zpravidla do 48 hodin, maximálně do jednoho týdne od provedení objednávky. V případě, že nebudeme schopni expedovat do dvou dnů od objednání, informujeme zákazníka o domluvíme se na termínu dodání. Budeme Vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, nebo telefonicky. Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty balíkem do ruky nebo na poštu buď na dobírku, nebo platbou předem na účet. Dodání Obchodního balíku garantuje pošta nejpozději následující pracovní den po dni podání.

Ceny:

Uvedené ceny jsou konečné. K ceně výrobku bude připočteno poštovné ve výši 125 Kč. Nejsme plátci DPH.

Prodej na Slovensko:

Zboží na Slovensko zasíláme společností DHL. Cena poštovného činí 10 EUR. Doba dodání na Slovensko je 2-5 dní.

Telefonické ověření

Provozovatel si vyhrazuje právo telefonicky, popřípadě e-mailem ověřovat správnost poskytnutých údajů a validitu objednávek (zejména u objednávek většího rozsahu).

Dostupnost zboží

Provozovatel si vyhrazuje právo zrušení (nepřijetí) objednávky, nebo jejího částečného plnění v případě, kdy požadované zboží bylo staženo z prodeje nebo není dále výrobcem dodáváno. V některých případech se kytice může nepatrně lišit od obrázku v použité dekoraci.

Reklamační řád

Není-li uvedeno na dodacím listě jinak, poskytujeme záruku dle obchodního zákoníku. Reklamaci uplatňuje odběratel vždy písemnou formou. Odběratel je povinen vždy při převzetí zboží od přepravce zkontrolovat jeho fyzický stav.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v katalogu internetové prodejny http://www.kytice-z-bonbonu.cz, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.

V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.


Košík je prázdný