Valentýnské dárky

Blíží se svátek svatého Valentýna, který někteří Češi zásadně odmítají jako americký výmysl. Takzvaný svátek zamilovaných se slaví 14. února na celém světě a má své kořeny hluboko v historii. První zmínky o oslavách zamilovaných pocházejí již ze starověkého Říma. Do moderních dějin uvedl tento svátek až na počátku 20. století americký podnikatel Walter Scott, výrobce vánočních přání a to za účelem zlepšení nepříznivé finanční situace. Tento marketingový tah má za následek to, že si užíváme tohoto romantického svátku dodnes.

Ti, kteří svátek svatého Valentýna slaví, hledají originální nápady jak svého miláčka překvapit. Mnoho výrobců využívá tohoto svátku ke zvýšení svého prodeje a tak vyrábějí téměř cokoli ve tvaru srdíček a s rudými zamilovanými nápisy. Proto Vám přinášíme pár tipů na Valentýnské dárky.

Tipy na Valentýnské dárky

Počínaje papírových zamilovaných přáníček po luxusní zájezdy konče je dnes mnoho dárečků, kterým svoji drahou polovičku potěšíte. Asi nejčastějšími dárky jsou různé čokolády nebo bonboniéry ve tvaru srdíček a samozřejmě květina, ať už je to jeden květ nebo velká kytice. Výrobci cukrovinek dnes vyrábějí mnoho sladkostí ve tvaru srdíček, jako jsou různá lízátka, bonbóny nebo perníčky. V restauracích Vám na požádání vytvoří pokrmy nebo i pizzu ve tvaru srdce. Velkým překvapením by jistě bylo upéct dort ve tvaru srdce a stejně tak mini zákusky.

Další tipy na dárek k Valentýnu jsou známé klasiky v podobě plyšových zvířátek se srdíčkem, zamilované figurky, hrnečky, šperky nebo spodní prádlo. V obchodech můžete dále nalézt různé polštáře ve tvaru srdce, vonné sady do koupele, masážní oleje, svíčky nebo také čokoládu na tělo. Z Vašich fotografií si můžete nechat vyhotovit různé kalendáře, fotoknihy, puzzle, hrnečky, polštáře nebo trička. Radost uděláte určitě i dárkovým poukazem, např. na masáž, na kosmetiku nebo ke kadeřnici. Zvolit můžete také romantický víkend, kterých se dnes na internetu nabízí celá řada.

Kytice z bonbónů jako Valentýnské dárky

Jako originální dárek k Valentýnu Vám můžeme nabídnout speciální ručně vyráběná Valentýnská srdíčka z bonbónů:

KOUPIT

 KOUPIT

KOUPIT


Košík je prázdný